søndag, november 19, 2017
   
Text Size

Sesongen 1988


Sesongen 1988
















1. Divisjon

















1. Rosenborg 22 15 5 2 55 - 21 50
2. Lillestrøm 22 11 7 4 37 - 18 40
3. Molde 22 10 9 3 33 - 17 39
4. Moss 22 11 4 7 29 - 18 37
5. Tromsø 22 9 6 7 26 - 21 33
6. Sogndal 22 8 7 7 27 - 27 31
7. Kongsvinger 22 7 8 7 22 - 19 29
8. Vålerengen 22 7 7 8 25 - 32 28
9. Brann 22 7 4 11 17 - 30 25
10. Bryne 22 5 5 12 28 - 34 20
11. Strømmen 22 5 5 12 18 - 33 20
12. Djerv 1919 22 3 3 16 16 - 60 12










Kvalifisering til 1. Divisjon






1. Start 2 2 0 0 5 - 2 6
2. Hamarkam. 2 1 0 1 3 - 3 3
3. Bryne 2 0 0 2 2 - 5 0










2. Divisjon







Avdeling A:

















1. Viking 22 14 3 5 56 - 25 45
2. Start 22 14 2 6 53 - 27 44
3. Lyn 22 12 4 6 48 - 30 40
4. Eik 22 11 4 7 54 - 35 37
5. Fyllingen 22 9 7 6 36 - 30 34
6. Fredrikstad 22 9 6 7 35 - 35 33
7. Vidar 22 9 5 8 37 - 39 32
8. Drøbak/Frogn 22 8 5 9 53 - 47 29
9. Vard 22 7 5 10 26 - 31 26
10. Kvik 22 7 2 13 29 - 60 23
11. Haugar 22 4 2 16 17 - 62 14
12. Odd 22 2 7 13 19 - 42 13










Avdeling B:

















1. Mjølner 22 16 5 1 49 - 13 53
2. Hamarkam. 22 14 5 3 42 - 25 47
3. Ålesund 22 14 3 5 55 - 35 45
4. Mjøndalen 22 12 3 7 34 - 28 39
5. Fåberg 22 9 4 9 41 - 41 31
6. Strindheim 22 9 3 10 41 - 37 30
7. Bodø/Glimt 22 8 5 9 33 - 33 29
8. Strømsgodset 22 7 3 12 24 - 37 24
9. Namsos 22 6 3 13 38 - 49 21
10. Skarp 22 6 3 13 23 - 41 21
11. Alvdal 22 5 4 13 20 - 44 19
12. Sunndal 22 5 1 16 29 - 46 16










3. Divisjon avdeling: E
















1. Clausenengen 22 13 6 3 40 - 23 45
2. Volda 22 13 4 5 50 - 24 43
3. Hareid 22 10 10 2 38 - 15 40
4. Hødd 22 11 4 7 44 - 31 37
5. Kristiansund 22 9 9 4 33 - 23 36
6. Stryn 22 9 7 6 27 - 31 34
7. Langevåg 22 8 7 7 27 - 27 31
8. Spjelkavik 22 7 6 9 33 - 30 27
9. Nidelv/Falken 22 5 9 8 26 - 25 24
10. Surnadal 22 6 5 11 25 - 30 23
11. Skarbøvik 22 3 2 17 18 - 44 11
12. Charlottenlund 22 3 1 18 13 - 71 10










4. Divisjon Sunnmøre
















1. Brattvåg 22 16 4 2 53 - 17 52
2. Bergsøy 22 11 6 5 46 - 24 39
3. Valder 22 11 2 9 43 - 36 35
4. Ellingsøy 22 10 4 8 43 - 37 34
5. Vartdal 22 9 4 9 40 - 36 31
6. Aksla 22 8 7 7 38 - 37 31
7. Haddal 22 9 4 9 35 - 38 31
8. Sykkylven 22 8 6 8 30 - 33 30
9. Stranda 22 8 6 8 35 - 41 30
10. Blindheim 22 7 5 10 31 - 40 26
11. Mauseidvåg 22 4 3 15 19 - 43 15
12. Hessa 22 3 5 14 19 - 49 14











Kvalik. Til 4. divisjon







Vigra-Blindheim 2-2







Blindheim-Vigra 1-1
















5. Divisjon Sunnmøre
















1. Herd 22 17 1 4 59 - 23 52
2. Guard 22 15 3 4 57 - 21 48
3. Vigra 22 12 6 4 59 - 27 42
4. Ørsta 22 12 2 8 49 - 40 38
5. Hovdebygda 22 12 1 9 31 - 35 37
6. Skodje 22 9 3 10 38 - 39 30
7. Rollon 22 7 5 10 38 - 41 26
8. Ørskog 22 7 5 10 39 - 39 26
9. Åheim 22 6 7 9 26 - 52 25
10. Godøy 22 5 7 10 27 - 39 22
11. Harøy 22 5 5 12 36 - 60 20
12. Emblem 22 2 2 18 21 - 74 8










6. Divisjon Sunnmøre






Avdeling A

















1. Sæbø 18 12 4 2 44 - 17 40
2. Hasundgot 18 12 3 3 51 - 20 39
3. VRF 18 9 7 2 41 - 18 34
4. Åram 18 6 6 6 31 - 32 24
5. Larsnes 18 6 4 8 38 - 45 22
6. Åmdal 18 7 1 10 23 - 37 22
7. Hundeidvik 18 6 2 10 32 - 36 20
8. Mork 18 5 3 10 18 - 36 18
9. Kvamsøy 18 4 6 8 22 - 42 18
10. Vanylvskam. 18 3 4 11 22 - 39 13










Avdeling B

















1. Stordal 18 14 2 2 50 - 9 44
2. Lepsøy 18 10 6 2 51 - 24 36
3. Giske 18 9 4 5 36 - 38 31
4. Valldal 18 8 4 6 34 - 26 28
5. HaNo 18 8 3 7 38 - 27 27
6. Brandal 18 8 3 7 35 - 36 27
7. Norddal/Eidsdal 18 5 3 10 32 - 36 18
8. Gursken 18 5 3 10 21 - 33 18
9. Hjørungavåg 18 4 3 11 23 - 48 15
10. Fjørtoft 18 3 1 14 17 - 60 10











KM 6. divisjon








Stordal-Sæbø 1-1







Sæbø-Stordal 5-1

















Kvalik. Til 5. divisjon







Lepsøy-Hasundgot 4-0







Hasundgot-Lepsøy 0-0

















Plass i 6. divisjon







Kvamsøy-Hjørungavåg 3-3






Hjørungavåg-Kvamsøy 2-1

























7. Divisjon Sunnmøre






Avdeling A

















1. Tjørvåg 16 13 0 3 52 - 14 39
2. Fiskerstrand 16 12 2 2 73 - 15 38
3. Gurskøy 16 10 3 3 70 - 29 33
4. Gjerdsvika 16 10 1 5 66 - 38 31
5. Austefjord 16 8 2 6 37 - 35 26
6. Folkestad 16 4 4 8 28 - 48 16
7. Moltustranda 16 3 2 11 23 - 61 11
8. Rovde 16 3 1 12 26 - 73 10
9. Håvoll 16 1 1 14 12 - 74 4










Avdeling B

















1. Hildre 18 14 2 2 68 - 30 44
2. Sunnylven 18 10 3 5 64 - 39 33
3. Ravn 18 9 6 3 45 - 21 33
4. Norborg 18 8 5 5 29 - 27 29
5. Ellingsøykam. 18 9 1 8 45 - 37 28
6. Hellandshamn 18 7 7 4 31 - 35 28
7. Åsestranda 18 5 6 7 25 - 24 21
8. Brusdal 18 6 3 9 33 - 49 21
9. Verpingsvika 18 1 4 13 19 - 56 7
10. Ikornnes 18 1 3 14 18 - 60 6











KM 7. divisjon








Tjørvåg-Hildre 3-1








Hildre-Tjørvåg 3-5


















Kvalik. Til 6. divisjon







Sunnylven-Fiskerstand 0-4






Fiskerstrand-Sunnylven 3-3





Sponsorer

 

 

 

 

trendbygg

 

more_hus

norsk-gjenvinning1

hrsolutions

logo security ny jpg

helpmann